Jakie gadżety samochodowe sprawdzą się na co dzień?

Akcesoria motoryzacyjne to niezbędne gadżety, które przydadzą się w samochodzie, niejednemu kierowcy. Poprawiają komfort podczas jazdy, nawigują oraz dają poczucie bezpieczeństwa. Jakie zatem gadżety samochodowe będą idealne?

Głośnomówiące zestawy

Korzystanie z telefonu podczas prowadzenia samochodu jest zabronione i surowo karane. Rozwiązaniem mogą być zestawy głośnomówiące. Najczęściej zestaw ten można łączyć ze swoim telefonem komórkowym za pomocą Bluetooth. Wybierzmy urządzenia z wieloma ciekawymi funkcjami, np. sterowanie głosem, komunikaty głosowe, czy informowanie o poziomie naładowania baterii. Inną opcją jest wybór słuchawki Bluetooth. Współpracuje ona także z naszym smartfonem, ale bezprzewodowo. Umożliwia wykonywanie i odbieranie połączeń bez odrywania rąk od kierowcy.

Kamera samochodowa

Podczas wypadku, kolizji, czy stłuczki dzięki nagraniom z wideorejestratora jesteśmy w stanie stwierdzić, kto był winny całemu zdarzeniu. Urządzenie przez cały czas nagrywa wszystko, co dzieje się przed obiektywem naszego pojazdu. Poprzez tryb parkingowy, czy czujniki ruchu jest w stanie nagrać obraz, gdy pozostawiamy nasz samochód podczas postoju. W dodatku często posiada wiele dodatkowych funkcji, np. nawigację, WiFi, czy Bluetooth. Wideorejestratory to urządzenia intuicyjne, dlatego bez problemu spiszą się w każdej sytuacji.

Kamera cofania

Bez problemu zamontujemy ją z tyłu swojego pojazdu, a wyświetlacz wkomponujemy w deskę rozdzielczą lub połączymy z radiem LCD. Kamera cofania zapewnia nam bezpieczny i bardziej precyzyjny manewr parkowania oraz cofania pod zatłoczonych miejsc.

Zostaw swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *