Co warto wiedzieć o kamerce samochodowej?

Nowoczesne ustawienia i szereg dodatkowych funkcji – obecne modele kamery samochodowe. Jakie są zatem zalety tego urządzenia?

Zalety kamery samochodowej

Rejestratory jazdy mają dużo ciekawych zalet. W sytuacjach niebezpiecznych, np. wypadek lub parkingowa stłuczka skutecznie poradzi sobie ze wskazaniem sprawcy. Wszystko będzie widoczne na filmie. Niekiedy sami znajdujemy się w takiej sytuacji. Czasem także możemy pomóc drugiej osoby, a więc możemy być w sytuacji, gdzie jesteśmy świadkiem danego zdarzenia. Poprzez tryb parkingowy rejestrator jest w stanie nagrać sytuację, gdzie ktoś przerysował nas samochód lub w niego uderzył. Wybierając się w dalszą podróż, jest on w stanie nagrać wszystkie niezapomniane widoki. Następnie poprzez np. WiFi jesteśmy w stanie dany film obejrzeć na swoim smartfonie na żywo.

Dodatkowe funckje

Rejestrator jazdy to ciekawy gadżet. Posiada wiele funkcji, które stanowią ułatwienie w codziennym korzystaniu z niej. Są to tryby pracy – parkingowy i nocny. Pierwszy z nich nagrywa wszystko, co dzieje się przed obiektywem kamery lub wtedy, gdy wykryje ona ruch. Z kolei tryb nocny pozwoli na nagrywanie filmów po zmroku w dobrej jakości. Większa część modeli posiada obecnie wbudowany GPS. Inną opcją, o której także wspomnieliśmy jest WiFi. Pozwoli on podglądać na żywo nagrywany obraz, a także przeglądać filmy na urządzeniu mobilnym (po wcześniejszym przesłaniu na wybrany smartfon). Możemy spotkać także w kamerach samochodowych: ostrzeżenie przed fotoradarami, G-Sensor, czy detekcja ruchu. Dobrym rozwiązaniem będą kamery SmartCams do samochodu.  Polecamy zatem wybrać urządzenie, które spełni wszystkie oczekiwania.

Zostaw swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *