Czy warto kupić wideorejestrator z AliExpress? Przeczytaj!

Szukając oszczędności, kierowcy decydują się na zakup kamery samochodowej w różnych, niekoniecznie bezpiecznych miejscach. Zastanowimy się dziś, czy warto kupić wideorejestrator na popularnej stronie internetowej AliExpress.

Zakupy na AliExpress – z czym to się wiąże

Najpierw chcielibyśmy wszystkim, którzy czytają ten artykuł wyjaśnić, czym jest przytaczane w artykule AliExpress. Spora część z Was zapewne wie, co to za portal. Może niektórzy z Was nawet mieli już przyjemność robić za jego pośrednictwem zakupy. Ci, którzy nie wiedzą co to jest AliExpress, wyjaśniamy:

AliExpress to nic innego, jak chińskie Allegro. Portal przeznaczony jest zarówno dla osób kupujących, jak i sprzedających towary. A sprzedać i kupić możesz naprawdę wszystko. Towar jest wysyłany do praktycznie każdego miejsca na świecie, a oferowane towary pochodzą głównie z krajów azjatyckich.

Czy warto kupić kamerkę na AliExpress?

Na to pytanie wykrzykujemy w niebiosa ZDECYDOWANE NIE! Dlaczego? Chociaż różnorodne i przede wszystkim o wiele tańsze produkty na tej stronie przyciągają masę ludzi z całego świata, w 8 na 10 przypadkach kończy się to czekaniem na produkt nawet kilka miesięcy. Nie zawsze przychodzi w całości, nie zawsze przychodzi to, co na zdjęciu w ofercie, a czasami nawet nie przychodzi w ogóle.

Kamery samochodowe są urządzeniem, które powinno jak najlepiej spełniać określoną funkcję. Jest nią rejestrowanie i zapis naszych codziennych podróży, wypadów zagranicę, czy momentu, kiedy pozostawiamy pojazd na parkingu. Znamy przypadki, w których wideorejestratory z AliExpress przychodziły w tak fatalnym stanie, że odpadały od szyby lub gubiły wybrane części. Potrafiły także bez żadnego powodu nie włączać się lub dla odmiany, wyłączać co kilka minut. Tym którym udało się kupić działający produkt na tym portalu, z całego serca gratulujemy. Reszcie, która jeszcze tego nie zrobiła, stanowczo odradzamy.

Gdzie kupić kamerkę samochodową?

Odpowiedź na to pytanie jest bardzo prosta – w renomowanym sklepie z kamerami samochodowymi. Możesz dokonać zakupu przez Internet, lub przejść się do punktu sprzedaży. Tak czy inaczej, zyskujesz przede wszystkim dwuletnią gwarancję na kupiony produkt. Masz pewność, że posiada oryginalne opakowanie i części, które następnie możesz również bez problemu zakupić na terenie Polski. Dużą popularnością cieszą się kamery samochodowe w ramce lub wbudowane w lusterko wsteczne.

Kupując w zaufanym sklepie zyskujesz także okazję, by pracownik sklepu przekazał Ci fachowe porady odnośnie użytkowania i konserwacji urządzenia. Mało tego, objęty gwarancją produkt można zwrócić do 30 dni.

Nie ryzykuj i nie kupuj z tak wartościowego i zaawansowanego technologicznie sprzętu, jakim jest kamera samochodowa, przez portal pełen fatalnej jakości produktów, wykonanych z tanich materiałów.

Zostaw swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *