Dobra wypożyczalnia samochodów – jak wybrać?

Chcesz wynająć samochód, ale nie wiesz, z jakiej wypożyczalni skorzystać? Duża ilość firm na rynku zdecydowanie nie ułatwia nam konkretnego wyboru. To wygodne i komfortowe rozwiązanie, szczególnie dla tych, którzy potrzebują samochodu. Jak zatem wybrać dobrą wypożyczalnię aut? Dowiesz się wszystkiego, czytając poniższy wpis.

Wybór samochodu z wypożyczalni

Wypożyczalnie samochodów mogą pochwalić się zazwyczaj dużą flotą pojazdów o różnej klasie. Dlatego bez problemu znajdziemy zarówno auta sportowe, luksusowe, premium, jak i miejskie, czy terenowe. Oprócz klasy oraz segmentu, mamy do wyboru konkretną markę oraz model. Niekiedy firmy koncentrują się na wynajmie tylko jednej klasy pojazdów, czy segmentu, np. oferując wynajem aut sportowych. Wszystko to za sprawą ciągłych zmian oraz zróżnicowaniu na rynku, aby móc dopasować się do potrzeb i oczekiwań klientów. W dodatku wypożyczając samochód, masz pewność pewnego i w pełni sprawnego technicznie pojazdu. Flota w wypożyczalni jest na bieżąco serwisowana, a w razie problemów podczas użytkowania auta, zyskujesz pomoc ze strony firm. W dodatku pełen pakiet ubezpieczeń równie stanowi podstawę w wielu wypożyczalniach.

Wynajem samochodu – ile zapłacimy?

Cena wynajmu samochodu jest kwestią indywidualną. Wszystko zależy od:

  • czasu wynajmu pojazdu – wynajem krótkoterminowy (od 1 do 30 dni), wynajem długoterminowy (do nawet 5 lat)
  • rodzaju wynajmu – wypożyczalnie oferują dodatkowe usługi, np. wynajem z kierowcą lub na różne okazje
  • marki oraz modelu pojazdu – cena wynajmu to zazwyczaj stawka za dany model auta oraz czas wynajmu
  • limitu kilometrów – cena uzależniona jest również od limitu kilometrów (gdy przekroczymy dany limit musimy się liczyć z dodatkowymi opłatami)
  • kaucji zwrotnej – podczas wynajmu musimy liczyć się z kaucją początkową, którą opłacamy podczas podpisywania umowy (zostaje zwrócona po okresie wynajmu)

Zdecydowanie warto wziąć pod uwagę indywidualne stawki danej wypożyczalni. Jednak musimy pamiętać, że wszystko zależy od wyboru pojazdu i okresu wynajmu. Podczas rezerwacji długoterminowej zazwyczaj mamy okazję do zniżek. Wiele wypożyczalni samochodów znajdziesz poprzez Internet, gdzie z łatwością również zarezerwujesz samochód za pomocą formularza kontaktowego, telefonicznie, czy mailowo. Dlatego zachęcamy do zapoznania się z ofertą https://rentdreamcar.pl/, gdzie znajdziesz bogatą flotę samochodów różnej marki oraz wiele dodatkowych usług.

 

 

Zostaw swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *