Jak działa wypożyczalnia samochodów?

Wynajem samochodów z wypożyczalni to korzystne rozwiązanie zarówno dla klientów indywidualnych, jak i firm. Wszystko to za sprawą pojazdów w różnej klasie z wieloma dostępnymi markami oraz modelami. Jak zatem działają wypożyczalnie samochodów?

Kto może dokonać wynajmu samochodu?

Wypożyczenia samochodu może dokonać osoba pełnoletnia, która ukończyła odpowiedni wiek i posiada prawo jazdy (zazwyczaj od co najmniej roku lub dłużej). Aby osoba spełniająca wszelkie wymagania mogła wynająć samochód musi posiadać ważne prawo jazdy oraz dokument tożsamości. W sytuacji, gdy to firma chce wypożyczyć samochód, musi okazać numer REGON, NIP lub KRS. Po załatwieniu wszelkich formalności i wyborze odpowiedniego samochodu należy dokonać płatność – zazwyczaj kartką płatniczą (debetową, ale w większości przypadkach kredytową).

Jakie samochody znajdziemy we flocie wypożyczalni?

Wypożyczalnia samochodów oferuje pojazdy praktycznie nowe z bogatym wyposażeniem, które ułatwiają jazdę i sprawiają, że staje się ona bezpieczna. We flocie wypożyczalni możemy znaleźć auta premium, luksusowe, sportowe, miejsce oraz SUV-y. Najważniejsze, aby wybrać pojazd, który spełnia nasze oczekiwania, a dodatkowo jest użytkowy oraz komfortowy. To szczególnie ważne, gdy zamierzamy podróżować np. z rodziną.

Zalety wynajmu samochodu w wypożyczalni

Do najważniejszych zalet związanych z wypożyczeniem samochodu możemy zaliczyć:

  • bogatą flotę samochodów – różna klasa, marka, model,
  • usługi dodatkowe – np. odbiór i zwrot pojazdu z określonego miejsca,
  • pełen pakiet ubezpieczeniowy,
  • brak dużej ilości formalności i ukrytych opłat,
  • serwisowanie samochodu wraz z sezonową wymianą opon.

Podczas wynajmu samochodu z pewnością zauważysz możliwość także wypożyczenia pojazdu na ślub, rocznice czy spotkania biznesowe. Wiele z nich w takich przypadkach umożliwia wynajem auta z kierowcą.

Aby wynająć samochód z wypożyczalni, wystarczy wypełnić odpowiedni formularz kontaktowy. Wiele firm umożliwia wypełnienie go i rezerwację auta przez Internet. Wystarczy uzupełnić go odpowiednimi danymi – datą, godziną i miejscem odbioru i zwrotu, wybranym samochodem, usługami dodatkowymi oraz własnymi danym kontaktowymi. Następnie należy dokonać płatność – najczęściej kartą debetową lub kredytową i gotowe! Polecamy szczególnie zapoznać się z ofertą Rent Dream Car Warszawa, gdzie znajdziesz bogatą flotę pojazdów, a także spotkasz się z wieloma korzyściami.

 

Zostaw swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *