Jakie dodatkowe usługi mogą zaoferować nam wypożyczalnie samochodów?

Wypożyczalnie samochodów oprócz szerokiej floty pojazdów oferują swoim klientom także dodatkowe usługi, które z pewnością zachęcą każdego. To m.in. wynajem auta na różną okazję, czy wypożyczenia samochodu z kierowcą. Bez problemu możemy wynająć również pojazdy w różnej klasie, co umożliwia radość z jazdy zarówno samochodem miejskim, sportowym, jak i luksusowym. Sprawdź, co mogą zaoferować Ci wypożyczalnie samochodów.

Wynajem auta z kierowcą

W ofercie wypożyczalni samochodów często możemy spotkać usługę wynajmu pojazdu z kierowcą. Dotyczy to zazwyczaj aut klasy luksusowej, sportowej oraz premium. Z oferty korzystają chętnie firmy, które potrzebują pojazdu z kierowcą dla gości, czy kontrahentów firmy. Także osoby prywatnie mogą korzystać z tego rozwiązania, np. rezerwując samochód do ślubu. Kierowca jest wówczas odpowiedzialny za przewóz pary pod dom, do kościoła, czy na salę weselną.

Samochód na różne okazje

Wypożyczalnie oferują wynajem także samochodów na różne okazje. Rezerwacja pojazdów odbywa się zatem na różnego typu okazje: rocznice, bankiety, spotkania biznesowe, konferencje, imprezy okolicznościowe, czy urodziny. Tutaj możemy również zdecydować się na wynajem z kierowcą, co ułatwi nam jazdę w trakcie tego wyjątkowego dla Ciebie dnia. Chętnie zatem z tego rozwiązania korzystają osoby prywatne oraz firmy.

Wynająć samochód możesz zazwyczaj krótkoterminowo oraz długoterminowo, a także proponują dojazd i wypożyczenie pojazdu na lotnisko dla osób zza granicy lub tych, którzy przyjeżdżają na krótki lub dłuższy okres. Nie będziemy musieli martwić się transportem, gdy brakuje nam własnego pojazdu.

Odbiór i zwrot z wybranego miejsca

Wśród dodatkowych usług oprócz wynajmu pojazdu z kierowcą i na różne okazje, możemy liczyć na pełne pakiety ubezpieczeń i wszelką pomoc ze strony wypożyczalni podczas wystąpienia nieprawidłowości w czasie użytkowania samochodu.

Korzystnym wariantem, który oferują wypożyczalnie, jest odbiór i zwrot pojazdu z dowolnego miejsca. Dlatego bez problemu możemy odebrać pojazd nawet pod domem, gdy mamy taką potrzebę. Dodatkowo nie musimy martwić się o dużą ilość formalności, dlatego rezerwacji można dokonać telefonicznie, mailowo lub poprzez stronę internetową danej wypożyczalni i jej formularz kontaktowy. Zachęcamy do skorzystania z oferty https://rentdreamcar.pl/, gdzie z pewnością wynajem samochodu to będzie czysta przyjemność.

Zostaw swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *