Krótkoterminowy wynajem aut – zalety tego rozwiązania

Krótkoterminowy wynajem samochodów to idealne rozwiązanie dla osób, które zostały nagle pozbawione swojego środka transportu lub po prostu chcą cieszyć się jazdą wybranym modelem pojazdu. Jakie zatem zalety ma krótkoterminowy wynajem? O wszystkich korzyściach dowiesz się z poniższego artykułu.

Kto korzysta z wynajmu krótkoterminowego?

Z krótkoterminowego wynajmu mogą skorzystać klienci prywatni, którzy zostali pozbawieni własnego środka transportu lub chcą poczuć niesamowite emocje za kierownicą sportowego oraz luksusowego auta. Często to rozwiązanie wybierają także firmy – potrzebują wówczas samochodu dla pracowników, gości, czy kontrahentów.

Klienci indywidualnie cenią sobie wypożyczalnie ze względu na szybką transakcję. Gdy ich pojazd uczestniczył w wypadku lub po prostu jest w naprawie, to auto zastępcze z wypożyczalni będzie najlepszym rozwiązaniem. Chętnie korzystają również w momencie, gdy wynika potrzeba posiadania samochodu na różne okazje, np. uroczystości i spotkania biznesowe lub podczas urlopu zarówno w kraju, jak i za granicą.

Wynajem krótkoterminowy – zalety

Podróż własnym środkiem transportu jest najwygodniejszym rozwiązaniem, gdy istnieje potrzeba mobilności i przemieszczania się na co dzień. Jakie zatem zalety posiada wynajem krótkoterminowy? Kilka z nich przedstawiliśmy poniżej, z pewnością umożliwią dokonanie wyboru.

  • możliwość wynajmu od 1 do 30 dni (w zależności od danej wypożyczalni)
  • atrakcyjne ceny podczas wynajmu na dłuższy okres dni
  • pełen pakiet ubezpieczeniowy wraz z serwisowaniem samochodu
  • komfort podczas podróżowania i przemieszczania się na co dzień
  • możliwość przejazdu wymarzonym modelem auta
  • wynajem samochodu na różne okazje – bankiety, spotkania biznesowe, ślub, rocznice, urodziny
  • wynajem auta na lotnisko lub z kierowcą

Podczas wynajmu krótkoterminowego musimy jednak liczyć się także z kaucją zwrotną, która zostaje zwrócona na konto podczas zwrotu pojazdu w stanie nienaruszonym. Co więcej, może obowiązywać limit kilometrów, gdzie za przekroczenie kilometrów, należy dodatkowo zapłacić.

Zostaw swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *