Poczuj się bezpiecznie podczas jazdy

Jest wiele powodów, dla których warto zaopatrzyć się w rejestrator jazdy w samochodzie. Swoje szerokie zastosowanie zawdzięcza wielu funkcjom oraz parametrom, które mają na celu ułatwić codzienną jazdę.

Rejestrator jazdy – funkcjonalność

Sprawi, że dzięki nim jesteśmy w stanie poczuć się dużo bezpieczniej podczas jazdy samochodem. W przypadku kolizji, stłuczki lub wypadku kamera jest w stanie nagrać całe zdarzenie. Umożliwi ona następnie wskazanie sprawcy całego zajścia poprzez film. Rejestrator jazdy, dzięki swoim funkcjom pozwoli nagrać obraz zarówno z przodu obiektywu, jak i wewnątrz samochodu. Modele wyposażone w czujniki ruchu, pozwolą zaoszczędzić również baterie, ponieważ urządzenie automatycznie włączy się podczas wykrycia przed obiektywem obciążenia, bądź wstrząsu. Taka opcja sprawdzi się z pewnością, gdy pozostawimy pojazd na parkingu. Rejestrator z trybem parkingowym pozwoli nagrać i zabezpieczyć samochód przed ewentualną stłuczką, włamaniem, czy kradzieżą. Rozbudowane wersje rejestratora jazdy mogą posiadać także GPS.

Ciekawe urządzenie

To gadżet, który możemy umieścić w uchwycie na przedniej szybie bądź desce rozdzielczej. Dosyć ciekawym sposobem jego montażu w lusterko wsteczne. Wówczas urządzenie jest starannie ukryte i nie ogranicza widoku trasy podczas jazdy. Wiele sklepów oferuje swoim klientom również zestawy, w których możemy mieć także kamerę cofania. Niekiedy modele różnią się praktycznie niewiele swoją ceną, a funkcje są znacznie lepsze. Należy zwrócić uwagę na rozdzielczość, kąt widzenia oraz dodatkowe tryby pracy. To elementy, bez których rejestrator jazdy nie będzie dobrze funkcjonować. Kamera samochodowa jest coraz częściej wybieranym gadżetem do samochodu przez kierowców, dlatego nie warto rezygnować z jego wyboru.

Zostaw swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *