Rejestrator jazdy z pomiarem prędkości

Obecnie wideorejestrator i nawigacja GPS mogą z powodzeniem być jednym urządzeniem, które ma szersze spektrum zastosowań. Do czego przydaje się kamera samochodowa z pomiarem prędkości?

Udowodnienie niewinności na policji

Jednym z głównych zastosowań kamery do samochodu jest nagrywanie przebytej drogi w czasie rzeczywistym. W razie wypadku lub innego nieprzyjemnego incydentu na drodze, nagrany materiał można wykorzystać jako dowód uniewinniający. Zwłaszcza w sytuacji, w której faktyczny sprawca wypadku nie przyznaje się do winy, lub ubezpieczyciel nie chce wypłacić odszkodowania. Nagrany materiał to niezbity dowód, z którym nie można się spierać. Bardzo często osoby posiadające kamerę samochodową występują w charakterze świadka, bowiem pomagają policji w ustaleniu faktycznego biegu wydarzeń.

Rejestrator z pomiarem prędkości

Policjantom również zdarza się niewłaściwie ocenić sytuację i zdarza się, że próbują wypisać mandat osobie, która nie popełniła wykroczenia. Bez dowodu, w takich sytuacjach kłótnie z służbami porządkowymi są bezcelowe, dlatego warto posiadać wideorejestrator. Na nagraniu będzie można dokładnie przeanalizować sytuację i udowodnić swoją niewinność.

Rejestrator z GPS

Wideorejestrator z funkcją GPS może pomóc zlokalizować pojazd w przypadku kradzieży. Wybrane modele kamer samochodowych uruchamiają się samoczynnie w momencie włączenia silnika. Jeżeli mają wbudowany moduł GPS, w Twoim telefonie od razu znana będzie lokalizacja. Złodziej nie będzie nawet świadomy tego, że jego aktualna trasa jest śledzona w czasie rzeczywistym.

SmartCams – rejestrator jazdy z pomiarem prędkości

Jeżeli rozważasz zakup powyżej opisywanego sprzętu, to polecam koniecznie rozważyć produkty firmy SmartCams – rejestrator jazdy z pomiarem prędkości można tutaj kupić już nawet za około 300 zł. Dzisiejsze drogi nie są bezpieczne, a pozostawienie samochodu na parkingu wiąże się z ryzykiem obicia lub porysowania go. Kierowcy jeżdżą zbyt szybko i zbyt nieuważnie. Liczba wypadków rośnie, a zwłaszcza wypadków mających na celu wyłudzenie odszkodowania. Dlatego warto zaopatrzyć się w kamerę samochodową. Dodatkowo wbudowany pomiar prędkości i moduł GPS będą z pewnością funkcjonalne, a dzięki nim podróżowanie samochodem przyjemne i bezpieczne.

Zostaw swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *