Rodzaje kamerek samochodowych przydatne podczas wakacji

Wielkimi krokami zbliża się do nas sezon urlopowy. Ludzie często decydują się na podróż w miejsce gdzie mogą wypocząć. Coraz więcej ludzi decyduje się na wakacje jechać własnym samochodem. Jest to dla niektórych wygodniejsze rozwiązanie, niż na przykład podróż samolotem. Pozwala na zabranie dowolnej ilość bagażu i umożliwia bycie mobilnym podczas pobytu w innym mieście lub kraju. By dodatkowo zabezpieczyć samochód podczas wakacji i tym samym zwiększyć własny komfort, warto zaopatrzyć się w kamerkę samochodową. Doradzamy, jaki model najlepiej sprawdzi się w podróży i na co należy zwrócić uwagę.

Wideorejestrator na wakacjach

Dalsza podróż samochodem, zwłaszcza do kraju, w którym możemy nie znać warunków na drodze lub obowiązujących przepisów, może stanowić utrudnienie i wywoływać niepotrzebny stres. Warto wyposażyć samochód w kamerkę samochodową.

Dzięki temu, nie tylko zwiększy się komfort podczas długiej podróży, ale również podczas samego pobytu. Stałe monitorowanie pojazdu umożliwi Tobie i Twojej rodzinie odetchnięcie z ulgą. Będziecie mogli zostawić samochód, nawet na niestrzeżonym parkingu.

Jaką kamerę samochodową kupić na wakacje

Jeżeli korzystasz z nawigacji, to po zamontowaniu kamery samochodowej może się na szybie zrobić trochę ciasno. Wtedy dobrym rozwiązaniem będą kamery samochodowe w ramce. Montuje się je na tablicy rejestracyjnej, a obraz wyświetla się na wstecznym lusterku. Dzięki temu, nie ograniczysz sobie pola widoczności i zachowasz bezpieczeństwo na drodze.

Drugim, nieco droższym rozwiązaniem jest również zakup kamery samochodowej z trybem nawigacji. Dzięki temu, zyskasz dwa urządzenia w jednym. Rejestratory jazdy z GPS-esem mają nierzadko wbudowany prędkościomierz, który informuje z jaką prędkością pokonano konkretne odcinki trasy.

Równie przydatnym akcesorium podczas podróży w obcym kraju są kamery cofania firmy SmartCams! Dzięki nim zaparkujesz, wycofasz, nawrócisz i zmieścisz się nawet w najciaśniejszych włoskich uliczkach. Są w bardzo korzystnej cenie i pomagają w wykonywaniu codziennych, z pozoru tylko prostych manewrów drogowych.

Zostaw swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *