Długoterminowe wypożyczanie samochodu

Czy warto wynająć samochód na dłuższy czasu?

Długoterminowa forma wynajmu polega na wydzierżawieniu pojazdu na wskazany okres. Taka usługa zdejmuje z kierowcy obowiązek martwienia się o wydatki eksploatacyjne samochodu. Formalnie nie jest on bowiem właścicielem samochodu, zaś w praktyce dysponuje nim zgodnie z własnymi potrzebami. Auto jest dla osoby wynajmującej przez co wiele problemów związanych z własnym autem, schodzi użytkownikowi z głowy. Przypomnijmy, że jest to coraz bardziej popularne, statystyki wypożyczanych samochodów na dłuższy okres, z roku na rok wzrastają. Co więcej bardzo szybko wzrasta liczba kobiet jako osób dzierżawiących pojazdy.

Rozwiązanie jakim jest wynajem długoterminowy samochodów, minimalizuję wszelkie zadania i koszty związane z utrzymywaniem pojazdów. Decydując się na długoterminowe wypożyczenie pojazdu, możecie skupić się na prowadzeniu firmy, dbaniu o własny ogródek, rodzinę itp. Ubezpieczenie oraz serwisowanie samochodów leży po stronie wypożyczalni, co bardzo ułatwia sprawę, bo nic nie jest bardziej irytującego kierowcę niż zbliżająca się składka obowiązkowego ubezpieczenia.

Jakie są plusy

Wynajem samochodu pozwala na zoptymalizowanie Waszych finansów. Opłacając comiesięczną należność ? którą zalicza się do kosztów uzyskania przychodu ? nie musicie angażować żadnego dodatkowego kapitału.

W związku z tym, że dany samochód jest dzierżawiony, nie ponosicie ryzyka związanego z utratą wartości pojazdu. Oczywiście po zakończeniu umowy istnieje możliwość wykupienia samochodu na preferencyjnych warunkach.

Szeroki wybór samochodów

Oferta każdej wypożyczalni to szeroki i zróżnicowany wybór samochodów na wynajem. Tak samo jak i w ostatnio przez nas testowanej wypożyczalni, która jak dla nas spełnia wszelkie wymogi (https://speedrental24.pl/ ) by móc ją polecić dalej. Flota pojazdów obejmuje zarówno ekonomiczne auta kompaktowe, przestronne samochody terenowe jak i luksusowe limuzyny, a nawet samochody dostawcze.

Pamiętajmy że po okresie wypożyczenia auto możemy zakupić po bardzo atrakcyjnej cenie, której raczej nie będzie dostępna na ogólnym rynku zbytu.

Doskonale widać, że wynajem długoterminowy samochodów pozwala na zoptymalizowanie wydatków w firmie lub dla osoby prywatnej. Bez konieczności ponoszenia wysokich kosztów zyskują Państwo dostęp do floty pojazdów wysokiej jakości i gwarancji faktu sprawności pod kątem mechanicznym samochodu. Z pewnością warto zastanowić się nad tego typu wygodnym i opłacalnym rozwiązaniem.

Spróbujcie sami i porównajcie własne koszty utrzymania samochodu.

Zostaw swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *