Holowanie samochodu w Tarnowie i okolicach

Jeśli choć raz zdarzyła Ci się sytuacja, że Twój samochód odmówił posłuszeństwa lub byłeś uczestnikiem kolizji drogowej, po której Twoje auto nie nadawało się do jazdy, to pewnie wiesz, jak dużo czasu potrzeba, aby móc spokojnie opuścić miejsce zdarzenia. W takiej chwili jedną z rzeczy, której oczekujesz od świata to profesjonalne i szybkie wsparcie. Pomoc drogowa OMT z Tarnowa wychodzi naprzeciw drogowym problemom i pomoże odholować Twój pojazd w Tarnowie i okolicznych miejscowościach oddalonych nawet o 40 km.

Co zapewnia OMT Pomoc Drogowa Tarnów?

Holowanie pojazdu oferowane przez pomoc drogową OMT z Tarnowa może odbywać się na drogach miejskich, ekspresowych, ale i również w obrębie autostrady. Kiedy już zabezpieczyliśmy siebie i pojazd na pasie awaryjnym autostrady wystarczy wykonać połączenie, a pojazd holowniczy pojawi się po chwili. Niezależnie od usterki OMT pomoc drogowa z Tarnowa pojawi się zawsze, aby bezpiecznie uruchomić lub odholować niesprany samochód w bezpieczne miejsce, abyś mógł na spokojnie podjąć decyzję o jego dalszych losach.

Awaryjne otwieranie samochodu

Uszkodzony zamek lub zatrzaśnięte kluczyki w samochodzie to żaden problem. Pomoc drogowa OMT z Tarnowa w bezpieczny i skuteczny sposób otworzy twój samochód, nie powodując przy tym żadnych uszkodzeń w aucie. Specjaliści z OMT Pomoc Drogowa Tarnów wiedzą, jak bezawaryjnie zająć się autem, kiedy ono z jakiejś przyczyny nie chce się otworzyć. Otwieranie samochodu na siłę samemu lub zostawianie tego zadania osobom nieuprawnionym może spowodować wiele szkód, które ciężko będzie naprawić. Wykwalifikowana kadra pomocy drogowej OMT z Tarnowa posiada kwalifikacje, doświadczenie oraz niezbędne narzędzia, aby dostać się do wnętrza Twojego pojazdu.

Co robić oczekując na pomoc drogową?

W oczekiwaniu na pomoc drogową przede wszystkim należy zachować spokój i zdrowy rozsądek. Podczas oczekiwania na holowanie należy zadbać o swoje bezpieczeństwo, a następnie zabezpieczyć samochód. Kamizelka odblaskowa na drogach szybkiego ruchu to obowiązek każdego kierującego i jego pasażerów. Trójkąt ustawiony za autem oraz włączone światła awaryjne poinformują innych uczestników ruchu o awarii. W oczekiwaniu na pomoc drogową OMT z Tarnowa należy zadbać przede wszystkim o swoje bezpieczeństwo oraz innych kierujących.

 

źródło zdjęć: freepik.com

Zostaw swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *