Koniec leasingu – co zrobić z pojazdem?

Jeżeli kończy się umowy leasingu, osoba korzystająca z samochodu zakupionego w leasingu ma prawo do wykupienia go za wartość rezydualną,  która jest wcześniej ustalana i jest z reguły dużo niższa w porównaniu do wartości rynkowej pojazdu. Jednak w większości przypadków koniec leasingu wiąże się z chęcią wymiany dotychczasowego samochodu na nowy.

Taka decyzja wynika z różnych pobudek, jednak najczęściej jest to po prostu chęć wymiany dotychczasowego samochodu na nowszy – o lepszych parametrach, z nowocześniejszymi rozwiązaniami, czasami na pojazd większy, czy też na auto, które lepiej spełni nasze oczekiwania wobec niego niż poprzednik. Jeżeli więc chcesz sprzedać poleasingowy samochód lub naprzeciw wychodzi skup aut poleasingowych.

Skup aut poleasingowych w Warszawie, okolicach i woj. mazowieckim

Nasza solidna firma z wieloletnim doświadczeniem na rynku, zajmuje się m.in. skupowaniem samochodów poleasingowych na terenie Warszawy, aglomeracji warszawskiej, okolic stolicy oraz całego województwa mazowieckiego. Jeśli zatem kończy Ci się leasing na samochód i nie wiesz co zrobić z tym pojazdem, zapraszamy do kontaktu z nami. Oferujemy zakup pojazdów  poleasingowych zarówno dla przedstawicieli przedsiębiorstw – firm, jak również dla osób prywatnych.

Biorąc samochód w leasing firmowy (częste rozwiązanie) lub konsumencki (coraz częściej spotykana opcja, chętnie stosowana przez osoby prywatne) przychodzi taki moment, gdy samochód staje się naszą własnością, a my chcemy się go pozbyć – np. w celu wymiany na nowy pojazd.

Skup samochodów poleasingowych – skupujemy wszystkie pojazdy

Skorzystanie z usług naszej firmy to rozwiązanie, które jest optymalne dla każdego, kto chce sprzedać swój dotychczasowy samochód – poleasingowy i nie tylko. Przyjmujemy praktycznie wszystkie auta, które nasi Klienci zgłaszają na naszego komisu znajdującego się w Warszawie. Jeżeli więc już Twój samochód, z którego korzystałeś stał się Twoją własnością, a Ty chciałbyś zainwestować w nowy pojazd, pozbywając się tego starszego, doskonale trafiłeś.

Wszystkim naszym Klientom za ich samochody poleasingowe (i nie tylko) płacimy zawsze gotówką, a sama transakcja przebiega sprawnie, szybko i bez zbędnych komplikacji, a wszystko jest oczywiście w pełni zgodne z wszelkimi zapisami prawa. Dla naszych Klientów zawsze organizujemy całą konieczną dokumentację. Jest to więc skuteczny sposób na sprzedaż samochodu poleasingowego. Zapraszamy do kontaktu.

Zostaw swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *