OMT – wynajem samochodów w Tarnowie – auta osobowe i dostawcze

OMT to firma oferująca swoim Klientom wynajem samochodów osobowych oraz dostawczych. Nasza firma znajduje się w Tarnowie, lecz z naszych usług korzystają również osoby poza Tarnowem i jego okolicami. Możemy np. zaoferować odbiór samochodu z lotniska.

W naszej ofercie dostępne są tylko i wyłącznie najnowsze pojazdy, które pochodzą od licencjonowanych – autoryzowanych dealerów. Oferujemy usługę podstawienia oraz odbioru samochodu z lokalizacji wybranej przez Klienta. W naszej ofercie są też: brak limitów kilometrów, wynajem średnio i długoterminowy, pełne ubezpieczenie, a w przypadku awarii albo uszkodzenia powypadkowego wynajem samochodów zastępczych.

Wypożyczalnia samochodów osobowych w Tarnowie

Wszystkim naszym Klientom oferujemy w Tarnowie (choć nie tylko na obszarze miasta, ale i okolic)  wynajem samochodów osobowych. W naszej szerokiej ofercie dostępne są pojazdy uznanych oraz renomowanych marek motoryzacyjnych. Można u nas wypożyczyć samochody osobowe takich marek jak:

  • BMW,
  • Skoda,
  • Ford,
  • Fiat.

Samochodów osobowe na wynajem w Tarnowie, które oferujemy naszym klientom, zawsze są w najlepszym możliwym stanie technicznym – co przekłada się na wysokie bezpieczeństwo jazdy i komfort użytkowania. Ponadto samochody osobowe dostępne na wynajem u nas mają wysoki standard wyposażenia. Pojazdy te charakteryzują się także bardzo wysoką estetyką.

Wypożyczalnia samochodów dostawczych w Tarnowie

Jednak poza samochodami osobowym, naszym Klientom oferujemy także wynajem samochodów dostawczych. Chcielibyśmy w tym miejscu podkreślić, że flota aut dostawczych, jaką przygotowaliśmy dla naszych Klientów – to pojazdy marek, które od lat należą do liderów tego właśnie segmentu. To wszystko zaś sprawia, że korzystanie z tych samochodów dostawczych wiąże się nie tylko z najwyższym bezpieczeństwem, ale również wygodą. Na ten fakt składa się także to, że naszym Klientom udostępniamy tylko wyłącznie pojazdy w idealnym stanie wizualnym oraz technicznym. Samochody dostawcze na wynajem dostępne u nas to pojazdy takich marek jak:

  • Peugeot,
  • Fiat,
  • Renault,
  • Ford.

Wynajem aut osobowych oraz dostawczych w Tarnowie – zapraszamy do kontaktu

Zapraszamy do kontaktu z nami wszystkie osoby, które interesuje wynajem samochodów z Tarnowa (osobowych lub dostawczych). Jesteśmy zawsze do dyspozycji naszych stałych i potencjalnych Klientów. Możliwy jest z nami kontakt mailowy, a także telefoniczny. Nasi pracownicy odpowiedzą wyczerpująco na wszystkie Państwa pytania.

Zostaw swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *