Wypożyczalnia samochodów osobowych w Tarnowie OMT oferta

Naszym Klientom oferujemy wynajem samochodów w Tarnowie. Naszym wiodącymi cechami są wieloletnie doświadczenie, systematyczny monitoring branży oraz wnikliwa analiza potrzeb naszych potencjalnych Klientów.

To wszystko sprawiło, że stworzyliśmy dla Państwa najbardziej atrakcyjną ofertę wynajmu aut w Tarnowie. Cały czas się rozwijamy i poszukujemy nowych i coraz lepszych rozwiązań, aby zawsze wychodzić naprzeciw Państwa oczekiwaniom. Oferujemy Państwu możliwość wynajęcia zarówno  samochodów osobowych, jak i dostawczych. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty wynajmu pojazdów osobowych w Tarnowie.

Wypożyczalnia samochodów osobowych w Tarnowie – oferta

Nasza wypożyczalnia samochodów osobowych w Tarnowie dysponuje bogatą flotą aut, na którą składają się samochody wiodących, uznanych, globalnych marek. Pojazdy dostępne w naszej flocie charakteryzują się najwyższym komfortem użytkowania oraz zawsze nienagannym stanem technicznym. To wszystko sprawia, że każdy z naszych Klient może tak wybrać pojazd dla siebie, że będzie on optymalny zarówno pod kątem wyposażenia i właściwości jezdnych, jak również pod względem wyglądu.

Interesuje Państwa wypożyczalnia samochodów Tarnów – OMT? Zapraszamy do kontaktu z nami oraz do zapoznania się z naszą ofertą. Jesteśmy zawsze do Państwa dyspozycji – można się z nami kontaktować mailowo oraz telefonicznie.

Wynajem samochodów osobowych w Tarnowie – jakie marki aut oferujemy?

W naszej ofercie na wynajem samochodów osobowych w Tarnowie dostępne są auta znanych i renomowanych marek, takich jak:

  • BMW,
  • Skoda,
  • Ford,
  • Fiat.

Nasi Klienci mogą zatem korzystać z samochodów powyższych marek, które są zawsze w perfekcyjnym stanie technicznym oraz posiadają wysoki standard wyposażenia. To stanowi gwarancję bezpiecznego podróżowania w bardzo komfortowych warunkach.

Wynajem samochodów osobowych w Tarnowie – co warto wiedzieć o nas?

Poniżej przestawiamy kilka faktów o nas:

  • nowe samochody – nasza flota samochodów na wynajem składa się tylko i wyłącznie z nowych pojazdów, które pochodzącą bezpośrednio od licencjonowanych sprzedawców – dealrów,
  • oferta obejmuje usługę podstawienia i odbioru samochodu np. z lokalizacji wybranej przez klienta – może to być np. lotnisko,
  • brak limitów kilometrów,
  • pełne ubezpieczenie,
  • wynajem średnio oraz długoterminowy,
  • w przypadku awarii, czy też uszkodzenia powypadkowego oferujemy wynajem samochodów zastępczych – to efekt współpracy z firmami Assistance.

 

 

Zostaw swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *