Urządzenie idealne dla kierowcy – wideorejestrator

Kiedyś, kamera samochodowa była wyposażeniem wyłącznie drogich samochodów. Nie każdy mógł sobie na nią pozwolić, ponieważ osobny sprzęt kosztował krocie. W obecnych czasach, kamerę samochodową z niższej półki można kupić już nawet za 100 zł. Dzięki temu, coraz więcej kierowców decyduje się na posiadanie jej w swoim samochodzie. Dlaczego wideorejestrator, to urządzenie, które każdy kierowca powinien mieć?

Kamera zapewnia bezpieczeństwo na drodze i nie tylko!

Kamera samochodowa zapewnia rejestrowanie wszystkiego, co dzieje się wokół Twojego samochodu. Nie musisz się już obawiać piratów drogowych, którzy uciekają z miejsca wypadku, lub oszustów, którzy chcą wyłudzić od Ciebie odszkodowanie. Również w losowych sytuacjach na drodze kamerka samochodowa pomaga w ustaleniu rzeczywistego biegu wydarzeń. Pokazując nagranie policji lub w towarzystwie ubezpieczeniowym masz większe szanse na sprawiedliwy wyrok.

Wideorejestrator nagrywa nie tylko Twoją jazdę, ale również monitoruje Twój samochód, kiedy Cię w nim nie ma. Każdy na pewno zna kogoś, komu zarysowano auto, przebito oponę lub obito pojazd pozostawiony na parkingu. Dzięki nagraniu zarejestrowanym przez kamerę samochodową, masz szansę na odnalezienie winnego, który nie przyznał się do spowodowanej szkody.

Kamerka cofania ułatwi Ci parkowanie

Niektóre nowsze sprzęty posiadają także wbudowaną kamerę cofania. Dzięki niej, parkowanie w trudnych miejscach i ciasnych uliczkach nie sprawi Ci większego problemu. Zwłaszcza, jeżeli prowadzisz duży i długi samochód.

Wystarczy zamontować kamerkę w ramce tablicy lub na tylnym zderzaku, a ekran np. w lusterku wstecznym, lub na przedniej szybie. Od teraz możesz cieszyć się łatwością parkowania. Wideorejestrator znakomicie sprawdza się również podczas wakacyjnych podróży. Kiedy wybierzesz się samochodem do Hiszpanii czy Włoch, z łatwością zaparkujesz w wąskich i ciasnych uliczkach. A dodatkowo możesz również postawić na kamery samochodowe z GPS, dzięki czemu zaoszczędzisz miejsce na szybie i zyskasz dwa urządzenia w jednym.

Interesuje Cię zakup kamery cofania – sprawdź promocje i wybierz najlepszą dla siebie. Z pewnością spośród tak szerokiej gamy produktów znajdziesz urządzenie dopasowane do Twoich potrzeb.

Możliwość monitorowania pojazdu na smartfonie

Nowoczesne kamery posiadające Wi-Fi, łączą się bezpośrednio z Twoim telefonem. Możesz w każdej chwili zobaczyć, czy z Twoim samochodem wszystko w porządku, kiedy Cię w nim nie ma. Zwłaszcza, jeżeli z rozpędu zapomniałeś/łaś zabrać cennych rzeczy z widoku, takich jak portfel czy torebka.

Jeżeli wybierzesz się na wakacje, a samochód zostawisz pod domem, będziesz miał wgląd w każde podejrzane działanie w obrębie Twojego pojazdu. Odpowiednie ustawienie pozwoli na przesyłanie na Twój telefon każdego nagrania, które zostało wykryte za pomocą detekcji ruchu.

Warto kupić chociażby kamery samochodowe mio, które nie tylko są w przystępnych cenach, ale również cechują się wysoką jakością i dogodnymi funkcjonalnościami.

Zostaw swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *