Videorejestratory – złap okazje na Black Friday

Szukasz idealnego prezentu dla bliskiej Ci osoby, a może sam potrzebujesz kamery do swojego samochodu? „Czarny Tydzień” to świetna okazja, żeby zakupić videorejestrator w naprawdę korzystnej cenie. Sprawdź, na co powinieneś zwrócić uwagę i gdzie właściwie szukać rejestratorów do swojego samochodu?

Black Friday – skąd się wzięło i na czym polega?

W zasadzie istnieje cała masa domysłów i historii związanych z powstaniem słynnego Czarnego Piątku nie tylko w Polsce, ale i na świecie. Święto to z pewnością pochodzi ze Stanów Zjednoczonych, gdzie jest obchodzone zaraz po Dniu Dziękczynienia. Jedna z teorii mówi, że Czarny Piątek upamiętnia rok 1869, kiedy to ceny złota zostały znacznie obniżone i to właśnie wywołało lawinę na rynku finansowym.

Podobnych pomysłów na wytłumaczenie Black Friday jest cała masa – naszym zdaniem nie powinniśmy zbytnio roztrząsać jego genezy, a korzystać pełnymi garściami z obniżek i rabatów w tym wyjątkowym dniu. Jak z samej nazwy wynika – Czarny Piątek wypada co roku w ostatni piątek miesiąca, a niekiedy trwa już tydzień wcześniej. Narodziła się również kolejna tradycja związana z Cyber Monday, czyli specjalnymi okazjami do złowienia w sklepach online.

Videorejestratory – komu będą potrzebne?

Zastanawiasz się nad pożytecznym gadżetem do bliskiej Ci osoby, a może sam czujesz, że potrzebujesz dodatkowego wsparcie podczas jazdy samochodem? Doskonałym pomysłem będzie videorejestrator, który świetnie sprawdzi się w aucie u każdego kierowcy, niezależnie od tego, czy jeździsz tylko po mieście lub pokonujesz dalekie trasy.

Takie niewielkie urządzenie potrafi pomóc naprawdę wiele, a zwłaszcza w wyjątkowo stresujących sytuacjach, jak na przykład stłuczka czy wypadek. Takie i inne sytuacje na drodze mogą przydarzyć się każdemu, dlatego pamiętaj, by jeździć ostrożnie. Jednak gdyby Twoja czujność zawiodła lub drugi kierowca zagapił się na drodze, zawsze możesz skorzystać z nagrania z kamerki samochodowej. Z jego pomocą udowodnisz swoją niewinność, a także będziesz w stanie wskazać osobę odpowiedzialną za całe zajście.

To jeszcze nie wszystko – obraz z kamery czasem jest na tyle wyraźny i szczegółowy, że jesteśmy w stanie zarejestrować także poboczne sytuacje, których byliśmy jedynie świadkami. Co więcej, kamera sama w sobie potrafi odstraszyć „wielbicieli” cudzego mienia, ale również przyłapać na gorącym uczynku. Videorejestrator może posiadać jeszcze więcej dodatkowych funkcji jak m.in.:

  • połączenie z WiFi;
  • nawigacja GPS;
  • zestaw głośnomówiący;
  • kamera cofania z trybem parkingowym.

O wszystkim możesz zdecydować sam i wybrać najlepszą z możliwych kamer samochodowych dla siebie czy kogoś bliskiego. Cena tak naprawdę może być jedynie naszym przedziałem podczas poszukiwań, ponieważ bez problemu znajdziesz tanią kamerkę poniżej 100 zł, lecz niekoniecznie długo będziesz mógł cieszyć się jej użytkowaniem. Dużo lepiej będzie zorientować się co do producentów, oferowanych parametrów i cen na różnych stronach, sklepach stacjonarnych czy internetowych.

Zostaw swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *